1. neděle adventní

02.12.2018

2. prosince jsme slavili 1. neděli adventní pravidelnou bohoslužbou v 8:00 v kostele Opatovicích n. L., v 9:30 Dřítči a v 10:45 ve Starých Ždánicích.

V pondělí 3. prosince se slaví památka sv. Františka Xaverského, kněze.

V pátek 7. prosince je památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve.

V pátek 7. prosince se bude konat bohoslužba v 17:00 hod. v kostele sv. Vavřince v Opatovicích nad Labem, která bude slavena jako vigilie v předvečer sobotní slavnosti neposkvrněného početí Panny Marie.

V sobotu 8. prosince slavíme slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu.

9. prosince slavíme 2. adventní neděli. Bohoslužby budeme slavit v pravidelném pořádku od 08:00 ve farním kostele sv. Vavřince v Opatovicích n. L., od 09:30 v kostele sv. Petra a Pavla v Dřítči a od 10:45 v kostele sv. Václava ve Starých Ždánicích.